Zaznacz stronę

Szanowni Rodzice !

W związku z narastającą liczbą zachorowań na COVID-19 (Wariant Omikron koronawirusa), zwracamy się z prośbą o nie przyprowadzanie chorych dzieci (katar, kaszel, gorączka, chrypka) do przedszkola. Nauczyciel przedszkola jest zobowiązany do wycofania dziecka (poprzez telefon do rodzica) w chwili gdy okaże się iż dziecko ma powyższe objawy. Kierujemy się troską o dzieci jak i wszystkich pracowników naszego przedszkola. Kolejny raz ponawiam również prośbę o stosowanie się wszystkich procedur związanych z obostrzeniami obowiązującymi na terenie naszego przedszkola (noszenie maseczki, dezynfekcja rąk, oraz zachowanie dystansu). W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z wychowawcą grupy lub kancelarią.

Dyrektor Przedszkola
Aldona Brawańska

Skip to content